Pódiumbeszélgetés 2014.09.03.
Tárlatvezetés és beszélgetés a világhírű fotográfussal, Jean Marquis-val és feleségével, Susy Fischerrel, Robert Capa unokahúgával
Budapest fotóutcájában vendégeskedik Jean Marquis, a világhírű fotográfus és felesége, Susy Fischer, Robert Capa unokahúga, akik a Zsidó Nyári Fesztivál meghívására érkeztek Magyarországra.
Szeptember 3-án, szerdán 17.30 órától Jean Marquis a Mai Manó Házban tart majd tárlatvezetést, az Elsők című kiállításon, amelyen több képe is látható. A tárlatvezetés francia nyelven folyik majd, magyar tolmácsolással.
A tárlatvezetésen való részvétel regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a zsanett.pinter@maimano.hu címen lehet, a tárgyrovatba kérjük beírni: tárlatvezetés.
Ezt követően, 19 órától a Capa Központban Balázs Zsuzsanna újságíró beszélget majd Jean Marquis-val és feleségével, Susy Fischerrel, Robert Capa unokahúgával. A beszélgetés angol nyelvű.
A programokon a kiállításokra váltott belépőjeggyel lehet részt venni.
A kedvezményekről ide kattintva tájékozódhat.
Fotó: Az Erzsébet-híd romjai,
Budapest, Magyarország, 1954.
© Jean Marquis / Magnum Photos